Догори
Дати відгук

Україна здобула ще два срібла на Паралімпіаді

Одна медаль — з плавання, ще одна — з легкої атлетики.

1 хв на прочитання30 Серпня 2021, 18:13
Поділитись:

Україна здобула 50 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо. Ще одну срібну нагороду з бігу на 100 метрів здобув титулований легкоатлет Ігор Цвєтов, другу — з плавання на 200 метрів Михайло Сербін. Про це повідомляє Суспільне.

Повідомляється, що Цвєтов підходив до фіналу 100-метрівки як чинний паралімпійський чемпіон. У Ріо-де-Жанейро він виявився найшвидшим на цій дистанції і загалом у 2016 році виграв дві золоті медалі.

Перший фінал для Цвєтова закінчився встановленням особистого рекорду. Але взяти друге поспіль золото українець не зміг.

ІГОР ЦВЄТОВ. ФОТО: PARALYMPICS.ORG

У фіналі Цвєтов боровся з двома росіянами — Дмитром Сафроновим та Артемом Калашяном. Калашяна Цвєтов зміг випередити, але не Сафронова: на фініші він пробіг із новим світовим паралімпійським рекордом — 11,39 секунд. Цвєтов — за 11,47 секунди, покращивши свій власний рекорд.

Також на дистанції 200 метрів комплексним стилем срібну медаль здобув 17-річний плавець Михайло Сербін. Стартові 50 метрів дистанції він разом із партнером по команді Віктором Смирновим йшли шостим і сьомим. А ось після половини дистанції на другу позицію вийшов Михайло Сербін. За 50 метрів до фінішу Сербін і Смирнов були третім і четвертим. Проте якщо Сербіну вдалося вибороти срібло наприкінці дистанції, то Смирнов фінішував четвертим.

Нагадаємо, що сьогодні тенісистка Литовченко виграла золото, у Дідуха — срібло.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Гороскоп для всіх знаків на 29 травня 2024
Наберіться терпіння: кар’єрний гороскоп для всіх знаків на 29 травня 2024
3 хв на прочитання11 хвилин тому
Новий проєкт Нацплану управління відходами до 2033 року та звіт про СЕО
Оприлюднено для громадського обговорення новий проєкт Нацплану управління відходами до 2033 року та звіт про СЕО
2 хв на прочитання4 години тому
Пів мільярда гривень збитків через махінації з вугіллям
Пів мільярда гривень збитків через махінації з вугіллям: справу відправили до суду
2 хв на прочитання5 годин тому
Прогноз погоди в Україні
​На Україну чекає дощовий, але комфортний тиждень
2 хв на прочитання6 годин тому
У Києві створюють дощові садки : будуть здатні фільтрувати та затримувати до 90% води
1 хв на прочитання8 годин тому
Нові горизонти співпраці з Чехією: процес євроінтеграції довкіллєвої сфери
1 хв на прочитання9 годин тому
Гамбургеру понад 250 років: універсальний рецепт трендових сьогодні ПП-бургерів
5 хв на прочитання11 годин тому
Гороскоп на сьогодні, 28 травня: овнам - романтичні стосунки, дівам - нові ідеї
4 хв на прочитання12 годин тому