Догори
Дати відгук

Україна закупила китайську вакцину від COVID

Під час першої поставки вакцин проти коронавірусу в Україну доставлять 700 тис. доз.

1 хв на прочитання30 Грудня 2020, 14:14
Фото: Радіо Свобода Фото: Радіо Свобода
Поділитись:

Міністерство охорони здоров'я підписало контракт про закупівлю 1 млн 913 доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Про це повідомили на офіційному сайті МОЗ.

«Завдяки поставці вакцин від компанії «Сіновак» ми отримаємо 1 млн 913  тис. доз вакцин проти коронавірусної хвороби. Під час першої поставки вакцин в Україну доставлять 700 тис. доз. Їх ми отримаємо протягом 30 днів після реєстрації вакцини або в країні-виробнику, або в інших країнах», — сказав очільник профільного міністерства Максим Степанов

За словами міністра, переговори з виробником тривали з вересня 2020 року, а договір підписано з українським фармацевтичним підприємством АТ «Лекхім», яке є єдиним уповноваженим представником виробника вакцини на території України.

Нагадаємо, що Sinovac Biotech — найбільша китайська компанія з виробництва вакцин, заснована у Пекіні в 2001 році, виробляє від 300 до 500 млн доз вакцин на рік.

Тим часом вакцина від коронавірусу китайської компанії Sinopharm показала 79,34 % ефективності. Але медичні експерти стверджують, що виробник надав не всі необхідні дані для того, щоб вважати вакцину безпечною для людей.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.