Догори
Дати відгук

Україна відповідатиме за лісові пожежі в Європейському суді

Позов подала група екологічних активістів із Португалії, які стверджують, що лісові пожежі на європейському континенті порушили їх права

1 хв на прочитання10 Грудня 2020, 16:29
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

За лісові пожежі, які з квітня по жовтень бушували по всій території України - від Чорнобиля до Луганщини - нашій державі доведеться відповідати в Європейському суді. Таку інформацію опублікувала на своїй Facebook-сторінці членкиня екологічного Комітету ВРУ Леся Василенко.

За її словами, еко-активісти з Португалії звернулися із позовом до Європейського суду проти 33 країн Ради Європи, серед яких і Україна. Звинувачують  у порушення їхніх прав на життя, здоров’я, поваги до приватної власності

 Стверджують, що лісові пожежі, що вже стали регулярними з 2017 року - це прямий наслідок глобального потепління, яке щорічно тільки посилюється через викиди парникових газів на території 33 країн материка. За їх словами, наслідки цих екологічних лих для здоров'я людини відчутні й негативні.  

Як ми писали раніше, людство може не дожити до наступного століття, якщо ігноруватиме глобальні проблеми планети. Щоб уникнути цього, за даними вчених, необхідно утримати підвищення глобальної температури на рівні півтора градуса за шкалою Цельсія. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.