Догори
Дати відгук

Україна у 2020 році може встановити рекорд виробництва кукурудзи

В цьому році аналітики очікують: площі під посіви кукурудзи виростуть з торішніх 5 млн га до 5,2 млн га в новому сезоні.

1 хв на прочитання01 Травня 2020, 20:43
pixabay pixabay
Поділитись:

Площі кукурудзи можуть досягти чергового рекорду в 2020 році. Про це пише agronews.ua, посилаючись на слова експерта зернового ринку Єлизавету Малишко. 

"Ми вважаємо, що площі кукурудзи можуть досягти чергового рекорду в 2020 році. Частина посівів озимих культур може бути пересіяна. Це залишає простір для розширення площ сівби ярих культур.  Залишати площі незасіяними – це дуже дорого і економічно неефективно", – говорить  Малишко.

За її словами враховуватиметься посуха, але стимули, щоб сіяти ярові, досить сильні.

"В  цьому році аналітики очікують, що  площі під посіви кукурудзи виростуть з торішніх 5 млн га до 5,2 млн га в новому сезоні. Врожайність культури в прогноз заклали трохи нижче трендової – близько 36 млн т.", - уточнила Малишко.

Нагадаємо, з початку 2019/20 маркетингового року (липень 2019 — червень 2020) станом на 28 квітня 2020 року експорт зернових з України досяг 50 млн тонн. 

Як ми повідомляли, нещодавно Україна зобов'язалася перед Світовою організацією торгівлі не обмежувати експорт сільськогосподарської продукції.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.