Догори
Дати відгук

У Житомирі продавали м’ясну продукцію за підробними висновками: винний йде до суду

«Ветеринарно-м’ясні» оборудки чиновника державної ветеринарної лабораторії викрито завдяки спільним діям прокуратури та співробітників УСБУ в області.

1 хв на прочитання24 Листопада 2020, 14:11
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Кожен заробляє як може, але не кожен піде на ризик потруїти тисячі співвітчизників. У Житомирі через жагу до наживи містянам продавали  м’ясну продукцію за підробними  лабораторними висновками.

Як ідеться у заяві Прокуратури Житомирської області, наразі  закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди директором регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Зловживаючи впливом на підпорядкованих експертів, він видавав завідомо неправдиві офіційні документи, 

Посадовець, з корисливих мотивів, неодноразово одержував від лікаря ветеринарної медицини м’ясопереробного приватного підприємства (стосовно нього судом вже винесено вирок) неправомірну вигоду на загальну суму майже 5 тисяч гривень.

Отримавши хабар, чиновник видавав експертні висновки щодо якісних і кількісних показників м’ясної продукції без проведення лабораторних досліджень. Віртуальні лабораторні висновки надавалися на тонни продукції без досліджень жодного зразка. Зокрема, один із задокументованих фактів – експертний висновок на 11 тонн м’ясної продукції, призначеної для реалізації.

Неправомірну вигоду посадовець одержував на банківські картки, а сканкопії підроблених експертних висновків, скріплених підписами і печаткою, надсилав електронною поштою.

До суду скеровано обвинувальний акт за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 366, частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України.

«Ветеринарно-м’ясні» оборудки чиновника державної ветеринарної лабораторії викрито завдяки спільним діям прокуратури та співробітників УСБУ в області.

Як відомо, українське шампанське стало призером конкурсу вин у США.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.