Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • У ВР зареєстровано проект Закону «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми»

У ВР зареєстровано проект Закону «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми»

Угода спрямована на створення умов для залучення міжнародної технічної допомоги

1 хв на прочитання25 Квітня 2024, 15:26
Закон «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми» Закон «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми»
Поділитись:

Кабінетом Міністрів України зареєстровано у Верховній Раді України: Проект Закону «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми (Interreg VI B)»(реєстр. № 0262). Про це повідомляє представник Кабміну У ВР Тарас Мельничук.  

Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду про фінансування Дунайської регіональної програми (Interreg VI B), вчинену 1 грудня 2023 у м. Києві.

Угода спрямована на створення умов для залучення міжнародної технічної допомоги з боку Європейського Союзу у рамках Дунайської регіональної програми (Interreg VI B) на період 2021-2027 років, однієї з програм транснаціонального співробітництва (Interreg В), що є ключовим елементом політики ЄС щодо країн-сусідів.

❇️ Повноцінна участь України у Програмі дозволить залучити фінансування ЄС для підтримки розвитку українських регіонів, що беруть участь у Програмі. Основними завданнями програми є сприяти розробці проектів, які становлять спільний інтерес та повинні бути спрямовані на досягнення однієї з наступних цілей: 

✔️ Розумніший Дунайський регіон; 

✔️ Зеленіший, низьковуглецевий Дунайський регіон; 

✔️ Більш соціальний Дунайський регіон; 

✔️ Краще управління співпрацею.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.