Догори
Дати відгук

У Вінницькому зоопарку з'явилися рідкісні породи голубів (ФОТО)

Цих голубів можна побачити лише на спеціалізованих виставках.

2 хв на прочитання06 Грудня 2021, 19:29
Фото: @zoopark.vn Фото: @zoopark.vn
Поділитись:

У Вінниці в Подільському зоопарку видовий склад птахів поповнився рідкісними породами голубів. Про це у Фейсбуці повідомляє Подільський зоопарк.

«Незвичайні голуби нещодавно поповнили колекцію Подільського зоопарку. Побачити відвідувачі зоопарку тепер можуть не лише голубів шалевих, павичевих і кучерявих. Тепер у нашому зоопарку обживаються голуби «англійський кар’єр», «шмалькальденські» голуби, голуби «німецькі шпаки» і голуби, яких називають танцюючими лебедями», — йдеться у повідомленні.

За тиждень після приїзду у Подільський зоопарк новосельці адаптувались до своєї нової домівки. Наразі вони добре почуваються, мають гарний настрій і апетит. Улюблене заняття цих пернатих — водні процедури на свіжому повітрі.

Фото: @zoopark.vn

Щоб птахи не застудились, воду для ванн гріють, а у питну — додають настій шипшини.

Усі ці породи голубів — рідкісні, їх можна побачити хіба що на спеціалізованих виставках.

Так, у давні часи голубів «англійський кар’єр» використовували як поштових. Вони визнані найбільшими з літаючих порід голубів, вирізняються характерними наростами над дзьобом, довгими, міцними ногами та довгою шиєю. Тепер ці птахи тільки виставкові.

«Назва шмалькальденських голубів походить від німецького міста Шмалькальден. Їхня шия прикрашена пишним перовим структурним убором, який часто називають шаллю, шарфом або комірцем. Ноги у шмалькальденів мають густе оперення. За це цих птахів іноді називають «голуби У штанах».

«Німецькі шпаки» — це одна з найдавніших порід голубів. Виведена вона в 1600-х роках і походить Із Південної Німеччини та Тюрингії. Шпак нагадує звичайного голуба, але має більш стрункий І сильніший вигляд», — пояснили в зоопарку.

Наразі відвідувачі вже можуть побачити рідкісних птахів у голубиному вольєрі зоопарку.

Нагадаємо, що Київський зоопарк відтворив 50 рідкісних тварин.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.