Догори
Дати відгук

У тих, хто довго сидить за комп’ютером, порушується кровопостачання головного мозку: чим це загрожує

У групі ризику люди, які відчувають тривале статичне навантаження.

1 хв на прочитання18 Червня 2021, 06:50
У тих, хто довго сидить за комп’ютером, порушується кровопостачання головного мозку: чим це загрожує У тих, хто довго сидить за комп’ютером, порушується кровопостачання головного мозку: чим це загрожує
Поділитись:

Зміни у шийному відділі хребта призводять до порушення кровопостачання головного мозку та виявляються багатьма неприємними симптомами: запамороченням, стрибками тиску, онімінням і болем у руках, порушенням сну.

Про це розповіла невролог, рефлексотерапевт, професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національного університету охорони здоров'я імені П. Л. Шупика доктор медичних наук Ольга Коваленко.

За її словами у групі ризику люди, у яких були навіть легкі травми шиї. Їх може отримати і новонароджений під час ускладнених пологів, і той, хто виконує неприпустимі вправи, які тиражує Інтернет.

Також ті, хто скористався небезпечною безграмотною мануальною терапією. Нерідко шия страждає внаслідок гальмування транспорту, коли голова різко йде вперед і відкидається назад (хлистовий удар).

У групі ризику люди, які відчувають тривале статичне навантаження: ті, хто працює за комп'ютером або зловживає проведенням часу над гаджетами.

Також представники професій, які потребують вимушеної пози: стоматологи, лаборанти, швачки та інші. Частіше страждають люди з аномаліями в шийному відділі хребта й артеріях, що живлять головний мозок.

До слова, вчені визначили спеції, які дають змогу зменшити живіт.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.