Догори
Дати відгук

У "Тузлівських лиманах" гніздяться птахи, "з ложкою" замість дзьоба

Зараз, неймовірне видовище армії птахів

1 хв на прочитання24 Травня 2022, 11:44
Фото: І.Русєв Фото: І.Русєв
Поділитись:

Білі птахи наразі живуть  на мілководдях лиману Шагани. Там де багато смачної їжі з різних видів гідробіонтів.

За словами еколога, заступника директора НПП " Тузлівські лимани" Івана Русєва, це косарі – птахи схожі на чаплю які живуть в жарких і теплих країнах. Її особливість - незвичайної форми дзьоб, що нагадує ложку.

Птах проціджує дзьобом воду і мул, виловлюючи рибок, жаб і комах. Цей дивовижний дзьоб не схожий ні на дзьоб ібіса, ні ка дзьоб лелекі, ні на дзьоб чаплі, ні на дзьоб фламінго. Найбільше він нагадує щипці для цукру. В іншому косарь схожий на ібіса. На голові у нього розташований білий або жовтуватий чубчик з пір`я. Шия у косаря довга, довгі і його ноги. Летять косарі, витягнувши ноги і трохи прогнув досить довгу шию. Іноді при польоті птахи ширяють.

Зараз, неймовірне видовище армії птахів, серед яких і неймовірні косарі, надають екосистемам нацпарку велику енергетику. За словами еколога,  на Азово-Чорноморському маршруті прольоту, всі ці птахи, понесуть ії задля перемоги над ворогом.

"Зараз, як ніколи, витонченої форми птахи, як і інші птахи, рослини, води, світанки - всі, на всіх фронтах, своєю потужною і позитивною енергетикою, допомагають українцям в боротьбі з орками", - додав Русєв.

Нагадаємо, крадіям бронежилетів загрожує 8 років позбавлення волі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.