Догори
Дати відгук

У світі будують заповідник з найбільшим у світі акваріумом (відео)

Після будівництва автори проекту планують поповнити парк тваринами, занесеними в список зникаючих видів

2 хв на прочитання21 Листопада 2020, 21:33
Поділитись:

На півночі-східному узбережжі ПАР з’явиться справжній Ноїв ковчег. Британські підприємці Річард і Хейн Принслу-Курсон займаються розробкою заповідника Noah’s Ark, який займе площу в 100 квадратних кілометрів.

На даний момент Noah’s Ark являє собою один з найбільш амбітних природоохоронних проектів в історії людства. Як пише  bizua.org, його розвиток і майбутнє будівництво підтримується кількома племінними народами Африки.  

Сучасний парк охорони тварин і навколишнього середовища буде розташовуватися в провінції Квазулу-Натала в ПАР.

Для того щоб проект став реальністю, брати Прінслу-Курсон планує зібрати 5 мільярдів фунтів стерлінгів на своїй краунфаундинговій платформі.  

Такі астрономічні суми необхідні для розробки і будівництва найбільшого акваріума в світі, геодезичних куполів зі штучним середовищем проживання (від тропіків до Антарктиди), а також оснащення парку найсучаснішими технологіями для захисту тварин.Noah’s Ark буде складатися з двох частин: парку з охоронюваною і природним середовищем проживання для тварин і комплексу для відвідувачів і наукових співробітників площею 12 квадратних кілометрів.

Після будівництва автори проекту планують поповнити парк тваринами, занесеними в список зникаючих видів, і створити ефективні програми розмноження, щоб виключити ймовірність їх зникнення. Вони також кажуть, що в комплексі планується проводити дослідження, спрямовані на збільшення приросту популяції зникаючих видів.

Зараз команда, що працює над Noah’s Ark, вже має певні кошти і знаходиться в ПАР для попередніх робіт.

До слова, отруйне повітря, жовта лихоманка та спека, те, що чекає Україну в майбутньому.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.