Догори
Дати відгук

У Миколаєві парк перетворюють на кладовище для домашніх улюбленців (відео)

Городяни обурені таким самоуправством господарів тварин

1 хв на прочитання04 Квітня 2021, 13:31
Городяни обурені таким самоуправством господарів тварин Городяни обурені таким самоуправством господарів тварин
Поділитись:

Міський парк Миколаєва перетворили на цвинтар для тварин. Сотні маленьких могилок з квітами, хрестами та, навіть, гранітними надгробками. Тут поховані домашні собаки, коти й навіть хом'ячки. Повідомляє "ТСН".

Городяни кажуть, що нові могилки з’являються щотижня.

“Кладовище, а не парк виходить. Якщо з дітьми чи онуками піти погуляти – а тут на тебе могилки дивляться”, – обурюється місцевий житель Ігор.

Але спеціального цвинтаря для тварин у місті немає – обурюються власники собак та котів. От і ховають, де придумають.

Тетяна Зубрей зізнається, свою кішку поховала у парку. Бо хотіла мати можливість її провідати й згадує, як в Лондоні була на кладовищі для тварин, якому вже 140 років. Туди навіть водять туристів.

Натомість в Україні єдина область, де є офіційний цвинтар для тварин – це Харківщина. Провести в останню путь домашніх улюбленців тут можна неподалік від обласного центра. Розташоване кладовище на землі, яка непридатна для життя та для ведення сільськогосподарської діяльності.

Є у Харкові й колумбарій для тварин, який відкрили 3 роки тому. Нині він користується великим попитом. Втім, кремація тварин виявляється є і в Миколаєві. Це щотижня робить комунальне підприємство, яке збирає на вулицях збитих автівками тварин.

Тим часом українські науковці показали життя птаха, який мешкає в найекстремальніших умовах в Антарктиді (фото)

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.