Пʼятниця, 25 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

У Рівному екоактивісти рятуватимуть вікові дерева (відео)

1 хв на прочитання12 Вересня 2020, 07:05 266
Поділитись:

У парках та історичній частині Рівного є близько 70 вікових дерев, які мають не лише екологічну цінність, але й історичну. Нашому місту неабияк пощастило, але за цими деревами не доглядають належним чином. Біля них неправильно влаштовані пристовбурні лунки, не обрізане гілля навколо ліній електропередач і живе омела. Ці проблеми потрібно вчасно виявити, аби якомога швидше вирішити. Повідомляє "Сфера-ТВ".

Відтак, біля вікових дерев потрібно обережно зняти мощення, максимально розширити лунки та поставити решітку, по якій можна ходити й це не шкодитиме корінню. При такому догляді буде можливість підсипати ґрунт, а дерево отримуватиме достатню кількість вологи та повітря із кореневої системи. Екоактивістка Оксана Майборода переконана, що є можливість продовжити життя багаторічним деревам.

Втім, ця екологічна ініціатива вимагає значних організаційних зусиль і коштів. Тож, учасники ініціативи активно шукали підтримки. 

Голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян став одним із тих, хто зголосився матеріально підтримати проєкт «Сад Історій» у рамках екологічної програми. Коштами ГО та працею екоактивістів будуть лікувати дерева та доводити їх до нормального стану. 

 

Нагадаємо, у Харкові вдруге за рік розквітли каштани (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.