Догори
Дати відгук

У Раду внесуть закон, який повністю змінить модель екологічного контролю (відео)

Про це заявив очільник Мінприроди Роман Абрамовський

2 хв на прочитання26 Червня 2020, 07:50
Поділитись:

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський повідомив, що буде створена робоча група, яка напрацює плани щодо ведення лісового господарства, запобігання незаконним вирубуванням лісів та зменшення санітарних рубок. Також, за його словами, відбудеться формування національно визначеного внеску України у Паризьку угоду. Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Там є чотири моделі. Ми маємо обрати й затвердити модель запобігання кліматичним змінам", - сказав Абрамовський.

Окрім того, він додав, що Україна має розробити та імплементувати 60 директиву ЄС. Абрамовський зауважив, що вплине на Державне агентство лісових ресурсів України, щоб там миттєво реагували на звернення громадян через програму "Ліс у смартфоні".

"Ми хочемо змінити систему державного екологічного контролю. Є напрацьований законопроєкт. Протягом двох тижнів, а може і скоріше, буде готовий до внесення у Верховну Раду. Це революційний закон, який повністю змінює модель державного екологічного контролю", - зазначив міністр.

Він додав, що цей законопроєкт матеріально заохочуватиме працівників лісових господарств, бо "від працівника, який отримує 5-8 тис. грн, не варто очікувати сумлінної роботи".

"Нам треба провести інвентаризацію лісів згідно з законом, що підписав президент. 40 мільйонів гривень на це виділяється, вже сім мільйонів виділено. Ми рахуємо кожне дерево на 18 тисячах ділянок, потім екстраполюємо це на всю країну. Робимо реєстр і ці реєстри будуть усім доступні, в тому числі та лісокористувачам", - зазначив міністр.

 

Нагадаємо, вирубка, сміття та гідротехнічні споруди є головними причинами повеней (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.