Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У Раді збирають підписи за відставку Степанова

2 хв на прочитання02 Червня 2020, 16:36 288
Поділитись:

У парламентській фракції партії "Голос" закликали інших народних депутатів підписати постанову про звільнення Максима Степанова з посади Міністра охорони здоров'я.

"Сьогодні у нас прямо під носом повертаються корупційні схеми і схемщики, які пиляли бюджет ще при Богатирьовій. Всі ми знаємо про сканадльну закупівлю костюмів захисту для лікарів, де Степанов перевитратив 40% державних коштів. Це такса, яка панувала в МОЗ часів Богатирьової", - заявила з трибуни парламенту депутатка з "Голосу" Ольга Стефанишин.

Сьогодні ж Степанов хоче посадити свою людину у крісло очільника Нацслужби здоров'я.

"МОЗ засекретило співбесіди на керівника НСЗУ і не пустило журналістів та представників громадськості. У закритому режимі і без будь-яких комісій, одноосібно міністр Максим Степанов хоче призначити свого смотрящого за всім бюджетом у медицині, а це — майже 100 мільярдів гривень. НСЗУ — це ключова в медицині інституція, яка розпоряджається бюджетними коштами та платить медзакладам. Саме від НСЗУ залежить, скільки коштів яка лікарня отримає. Минулого тижня ЄС, США та Велика Британія публікували офіційні заяви, що будуть пильно стежити за прозорістю цього конкурсу. Натомість МОЗ повністю засекретив процес!" - йдеться у заяві партії.

Натомість у МОЗ відповідають, що увесь процес буде максимально прозорим, оскільки відеозаписи співбесід будуть викладені в мережу.

"Інтерв’ю було запропоновано усім 17 кандидатам, яких до співбесіди допустила кадрова служба. Всі без виключення співбесіди будуть записані на відео, а після проведення конкурсу записи будуть викладені у загальний доступ. Щоб всі могли переконатися, що добір було проведено максимально чесно і прозоро", - заявляє Степанов.

Як повідомляв GreenPost, Степанов потрапив у ще один корупційний скандал: МОЗ дозволило двом київським медзакладам брати гроші за безкоштовні послуги.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.