Догори
Дати відгук

У Раді місяць обговорюватимуть законопроєкт про управління відходами

Обговорення проєкту Закону відбуватиметься у рамках роботи підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами.

2 хв на прочитання27 Жовтня 2020, 16:41
Фото з Facebook-сторінки ВРУ Фото з Facebook-сторінки ВРУ
Поділитись:

Довгоочікуваний закон "Про управління відходами" нарешті виходить до конструктивної площини: у Комітеті з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради  розпочалося  його обговорення.

Мова йде про законопроєкт "Про управління відходами" (№2207-1-д), який готується до другого читання. Його ціль – вдосконалення системи управління відходами, визначення правових, організаційних, економічних засад та механізмів контролю для забезпечення всебічного захисту здоров’я людей та довкілля, тощо.   

Як інформує портал ВРУ, обговорення проєкту Закону відбуватиметься у рамках роботи підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами.

З 27 жовтня по 26 листопада плануються ряд засідань, на яких будуть обговорюватися пропозиції народних депутатів до тексту проєкту Закону (усього було подано 1563 пропозиції).

До участі в обговоренні пропозицій запрошені: народні депутати України, представники органів виконавчої влади, експерти українських та міжнародних організацій та асоціацій, представники бізнес асоціацій, асоціацій в сфері управління відходами, ОСББ, ОМС тощо.

Нагадаємо, що законопроект має і скандальну історію, яка   почалася у липні, коли народний депутат Олександр Юрченко відправив свого помічника на зустріч з таким собі В. Демченком, який проходить у справі свідком, домовлятися про правки до зазначеного законопроекту та їхню ціну.

Нардеп встиг "видрати" з угоди 13 тисяч доларів, за те, що вніс таку потрібну клієнтові правку.  Далі ставка підвищилась до 200 тисяч, аби ця правка "ожила" в законі, але - не судилося, через злив інформації, не зрозуміло з якого боку, ці "ігри під килимом" стали явними і всі причетні опинилися у вкрай хиткому становищі.

Юрченка спробували тихенько "злити" зі "Слуги народу", щоб відвести удар від більш іменитих учасників. Проте, скандал дійшов до затримання.

Наразі відомо, що виключений із фракції «Слуга народу» народний депутат Олександр Юрченко, якого підозрюють у хабарництві, заявив, що не вчиняв ніяких протиправних дій, і має намір «далі боротися».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.