Догори
Дати відгук

У парку "Перемога" на Дарниці можуть зникнути здорові сосни

Пора змінювати систему  догляду за деревами і припинити  воювати   в місті з дорослими деревами без чіткого уявлення про аварійність.

1 хв на прочитання07 Травня 2021, 20:45
У парку "Перемога" на Дарниці можуть зникнути здорові сосни У парку "Перемога" на Дарниці можуть зникнути здорові сосни
Поділитись:

У столичному парку "Перемога" можут знищити безліч  здорових сосен через те, що дерева зігнуті чи схилені.  Про це повідомив Олег Янчевський у Фейсбуці. За словами киянини, там де можна спиляти одну гілку, не треба спилювати все дерево, а  в Києві відбувається зовсім інакше: "падають хворі дерева" і "великі дерева",  падають гілки що ростуть низько і горизонтально.

За словами автора допису, ті, хто розбирається в анатомії дерев знають, що найміцніші гілкі на стовбурі - горизонтальні, вони майже ніколи не відламуються в місті кріплення. На відміну від сильних бічних гілок під кутом 30-45 градусів, що часто розчахуються.

"Томограф для оцінки стану дерев, як комп'ютер в руках аборигенів, не врятує від проблем. Бо в кожному УЗН потрібно мати відповідальну людину, яка щоденно інспектує дерева, їх зміни, аварійні гілкі. Це праця.  Я ніде ні в місті, ні в лісах Полісся , крім парку Перемога, не зустрічав таку кількість похилених сосен. Це - наслідкі косіння під ними трави та вигрібання голок. Сосни щось не доотримують: чи кремнію, чи кальцію, чи просто деформується коренева система", - вважає Янчевський.

Киянин переконаний, що  пора змінювати систему  догляду за деревами і припинити  воювати   в місті з дорослими деревами без чіткого уявлення про аварійність.

Нагадаємо, науковці довели, що діти, які живуть у зелених районах, мають більший ІQ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.