Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Агро
  • У Мінекономіки визначилися, кому із сільських господарників дадуть грошей

У Мінекономіки визначилися, кому із сільських господарників дадуть грошей

На допомогу можуть розраховувати фермери, господарники, які вирощують тварин, та ті українці, які займаються вирощуванням нішевих культур.

1 хв на прочитання21 Вересня 2020, 13:14
Wikipedia.org Wikipedia.org
Поділитись:

Фермерство, садівництво, картоплярство та виноградарство - це неповний перелік тих галузей сільського господарства, на які профільне міністерство запланувало виділити кошти для підтримки протягом наступних двох років, передає GreenPost.

17 вересня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики профільне міністерство презентувало програму держпідтримки АПК на 2021-2023 роки. 

У пріоритеті  - видача аграріям та фермерам кредитів на розвиток господарства та страхування, яка має убезпечити аграріїв від втрати врожаю через природні катаклізми.

Також у Міністерстві нададуть підтримку виробникам нішевих культур таких, як сорго, прянощі, горіхи та ягоди, свіжа зелень та часник. Високопосадовці наголосили, що це - питання продовольчої безпеки України. 

На порядку денному за словами Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка стоїть дотаційна підтримка садівництва, виноградарства, хмелярства і картоплярства. 

Планують допомогти фінансово також фермерам та господарникам, які займаються вирощуванням тварин. 

Протягом наступних двох років українці, які займаються сільським господарством, також можуть отримати грошову часткову компенсацію за придбання необхідної техніки. 

За програмою здешевлення кредитів аграріям пропонується нові напрями – страхування агропродукції та компенсація за купівлю земель с/г призначення. Підтримка фермерів доповнюється напрямом з органічного виробництва, також розширюється підтримка розвитку тваринництва.

Як писав GreenPost раніше, з усіх напрямків АПК уряд підтримає найбільш шкідливий для довкілля. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.