Догори
Дати відгук

У Львові безкоштовно роздають добрива для садів і городів

Органічні відходи компостують впродовж двох місяців, після чого вони стають готовими для використання.Кожен охочий може узяти їх скільки завгодно на спеціальному майданчику.

1 хв на прочитання01 Травня 2020, 02:27
pixabay pixabay
Поділитись:

Ще в січні небайдужих городян попросили не викидати садові й харчові відходи, а привозити їх на майданчик для переробки в спеціальних контейнерах. Органічні відходи компостують впродовж двох місяців, після чого вони стають готовими для використання. 

Відтак, всі охочі можуть безкоштовно взяти добриво для потреб свого господарства. 

Дана ініціатива стартувалав межах пілотного проєкту комунального підприємства “Зелене місто”. Як зазначається у Facebook КП, проєкт видався досить успішним.

Комунальники зауважують, що процес перетворення органіки на добриво потребує витримки технології і практичного досвіду. Комунальники поки що вчаться новим технологіям. Цей пілотний проєкт тісно пов’язаний із новими підходами до розв’язання проблеми глибинної переробки сміття у Львові. До таких кроків міську раду спонукала проблема з відсутністю полігона для утилізації та захороненням відходів.

Відтак, жителі Львова можуть не лише брати добрива, а й привозити органічні відходи на вулицю Пластову, 13. Майданчик працює щоденно з 9 до 18 години, окрім вихідних.

Також повідомляється, що незабаром у Львові запрацює повноцінна механізована станція компостування садових і харчових відходів.

Нагадаємо, Програма розвитку ООН та Центр розвитку інновацій у березні запустили акцію “Не пали - компостуй”. У рамках проєкту українців закликають відповідально віднестись до утилізації сухої трави, стерні та інших органічних відходів на землі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко