Догори
Дати відгук

У Києві з'явилася "сміттєва" карта

Карта працює в тестовому режимі. На ній зазначені адреси, де розташовані контейнери, обсяги сміття, які можуть вмістити баки і графік вивезення відходів

2 хв на прочитання15 Березня 2020, 16:53
pixabay pixabay
Поділитись:

У столиці запустили інтерактивну карту, на якій вказано, де в місті розміщені контейнери для збору твердих побутових відходів, сухої фракції, скла, пластику, паперу, і які обслуговує КП Київкомунсервіс.                                                                                                                                                                       Як повідомляє комунальна служба, карта поки що працює в тестовому режимі. На ній зазначені адреси, де розташовані контейнери, обсяги сміття, які можуть вмістити баки і графік вивезення відходів.

"На карту планують додати список юросіб, які уклали договори на вивезення побутових відходів, а також місця встановлення контейнерів для збору небезпечних побутових відходів від населення", - йдеться у повідомленні.

GreenPost пропонує ознайомитися з картою  за посиланням.  

Нагадаємо, що з початку 2018 р Україна зобов’язалася сортувати сміття. Закон був прийнятий ще у 2012 р, однак шість років тривала підготовка до його виконання. Закон передбачає розділення сміття на вологі відходи (органіку) та тверді відходи, які можна переробити. Втім, закон не виконують не лише громадяни, але й представники влади, які не забезпечують можливість розподілу сміття по різних контейнерах.

Відомо, що  з  2016 року   в Україні запущено в роботу  електронного  сервісу ecomapa.gov.ua.  Ініціатива була запроваджена Мінприроди і закликала громадян  реєструватися на сторінці сервісу  та залишати повідомлення про сміттєзвалище. Сервіс продовжує працювати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.