Догори
Дати відгук

У Києві тварини-безхатьки будуть отримувати корм із доставкою

У цьому волонтерам та всім охочим нагодувати котів і собак стануть у допомозі нові бокси, які в обмін на пластикові пляшки видають корм для тварин.

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 18:46
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Волонтери придумали та вже готові встановити новий бокс, за допомогою якого корм "прийде" до кожного кота чи собаки-безхатченка персональна. Про це стало відомо зі сторінки ГО Yapomoga у Facebook.

У жовтні зоозахисники на вулиці поблизу парку Котляревського встановили бокси для утилізації пластику та допомоги безпритульним тваринам. Автомати були спроєктовані таким чином, що за кожну викинуту до нього пластикову пляшку вони видають 50 грамів корму для тварин-безхатьків.

Але за кілька місяців експлуатації така конструкція виявила ряд недоліків.

Волонтери скаржаться, що, коли тварини не підходять до боксу корм обвітрюється, а іноді розмокає. Удень ним часто ласують  голуби, а вночі  - щури. На додаток, зоозахисники не впевнені, що люди. які викидають пластик, віддають корм саме тваринам-безхатькам. Адже їжу кияни можуть відносити додому й власним улюбленцям.

Але найбільшою перешкодою стало те, що бокси встановили у людних місцях, які тварини намагаються оминати через страх небезпеки. Тому волонтери вирішили випустити їм на зміну нові скриньки для пластику.

Коли бокс заповнюватиметься кормом, волонтери Yapomoga будуть передавати його колегам, які, своєю чергою, годуватимуть тварин-безхатьків. Так зоозахисники будуть чітко знати скільки корму витрачено, де і яку кількість тварин змогли нагодувати добровольці.

Нові бокси для пластику, які допоможуть полегшити життя котам і собакам столиці. вставлять вже через кілька днів. 

Як ми писали раніше, українські блогери взялися допомогти котам і собакам із Київського комунального притулку знайти господарів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.