Догори
Дати відгук

У Києві тепер можна самостійно утилізувати небезпечні старі термометри та батарейки

Влада Києва показала та протестувала нові контейнери для небезпечних відходів.

1 хв на прочитання30 Квітня 2021, 14:36
У Києві встановлено нові контейнери для небезпечних відходів У Києві встановлено нові контейнери для небезпечних відходів
Поділитись:

Нарешті утилізувати небезпечні відходи зможе кожен, і для цього не треба буде їхати до пунктів утилізації. У столиці встановили контейнери для різних типів ламп і батарейок, дрібної електроніки, термометрів і медичних препаратів.

«Нові контейнери мають сім отворів,пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Двоє вже розміщені на бульварі Лесі Українки, 28, а також на перетині вулиці Івана Франка та Богдана Хмельницького».

Щодо подальшої утилізації відходів, Петро Пантелеєв нагадав, що всі зібрані матеріали будуть зберігатись на виробничих базах КП «Київкомунсервіс» до моменту укладення угоди на безпечну та правильну утилізацію. Так як це було зроблено минулого року, коли підприємство уклало угоду та зібрані в помаранчеві контейнери батарейки поїхали на переробку на спеціалізований завод у Румунії.

Нагадаємо, безкоштовна утилізація тари з-під пестицидів та агрохімікатів — вперше в Україні. Європейська Бізнес Асоціація повідомила про запуск пілотного проекту «Агро Варта», метою якого є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко