Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Ліс
  • У Києві колишній сквер дружби між Києвом та Москвою перейменували на сквер Героїв Маріуполя

У Києві колишній сквер дружби між Києвом та Москвою перейменували на сквер Героїв Маріуполя

Пам’ятний знак так званій "дружбі", що стояв у сквері, демонтували минулого року.

2 хв на прочитання15 Квітня 2022, 13:21
Фото: Українська правда Фото: Українська правда
Поділитись:

Київрада на сьгоднішньому засіданні, в якому взяли участь 93 депутати, ухвалила рішення про перейменування колишнього скверу споріднених міст на честь дружби Києва та Москви на сквер Героїв Маріуполя. Із такою ініціативою виступив мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні я подав проект рішення про перейменування колишнього скверу дружби між Києвом та Москвою на сквер Героїв Маріуполя. І депутати підтримали таку ініціативу. Сквер розташований в Голосіївському районі міста, на вулиці Якубовського – на Теремках. Кілька років тому ми його відремонтували. Пам’ятний знак так званій "дружбі", що стояв у сквері, демонтували минулого року. Тепер зелена зона отримала нову назву. І це важливо!» – сказав Віталій Кличко після засідання Київради.

Також депутати Київради підтримали спрощення процедури ухвалення управлінських рішень в умовах воєнного стану. Що стосується, у першу чергу, спрощення процедури при відзначенні, нагородженні українських героїв і волонтерів. А також процедури найменувань об’єктів міста.

Сьогодні Київрада ухвалила низку перейменувань міських об’єктів, проекти рішень щодо яких вже були підготовлені та пройшли необхідні процедури.

«Але в Києві ще є десятки вулиць і об’єктів із назвами, пов’язаними з агресором. Їх перейменування – актуальне. Тому ми випрацююємо нові назви, які будуть носити ці вулиці, проспекти, станції метро та інші об’єкти. На ці процедури ми виділили час до 9 травня. Опрацюємо пакетом і ухвалимо комплексне рішення на засіданні Київради», – підкреслив Віталій Кличко.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.