Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • У Києві домашніх тварин безкоштовно вакцинуватимуть від сказу

У Києві домашніх тварин безкоштовно вакцинуватимуть від сказу

Акція триватиме лише чотири години на Русанівці.

1 хв на прочитання01 Липня 2021, 20:00
Фото:
Ветеринар Киев Фото: Ветеринар Киев
Поділитись:

3 липня на Русанівській набережній, 7, безкоштовно реєструватимуть і вакцинуватимуть домашніх тварин. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Вакцинація проводитиметься з 10:00 до 14:00, у межах фестивалю «ЛапаФест» фахівці муніципальної ветклініки проведуть чипування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» і вакцинацію тварин від сказу.

Про це повідомили в комунальному підприємстві «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Для чипування спеціальна підготовка чи анестезія не потрібні. Треба лише мати ветеринарний паспорт і разом зі своїм улюбленцем звернутися до спеціалістів комунального підприємства.

Підприємство наголошує, що електронна мітка, яка вживлюється під шкіру тварини, надає необхідну інформацію про господарів і забезпечує можливість швидко повернути додому загублену тварину.

Процедури будуть проведені на безоплатній основі в межах інформаційно-просвітницької кампанії, що спрямована на популяризацію відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.

Також у Дніпровському районі безкоштовно чипували понад 60 домашніх тварин. Дізнаватися про аналогічні заходи можна в Київській міській лікарні ветеринарної медицини.

Нагадаємо, що Україна має намір ліквідувати захворюваність на сказ до 2030 року. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.