Догори
Дати відгук

У Києві батьки скаржаться на жахливі обіди у школах (фото)

У Держспоживслужбі вже на це зреагували

2 хв на прочитання08 Вересня 2020, 18:40
Фото - vechirniy.kyiv.ua Фото - vechirniy.kyiv.ua
Поділитись:

Батьки столичних школярів скаржитись на харчування дітей у школах, відколи через пандемію ввели нові правила прийому їжі, відмовившись від гарячих страв. У Facebook ГУ Держпродспоживслужбі в м. Києві від обурених батьків почали надходити фотозвіти сніданків якими годують дітей школах.

Такий звіт прислала одна з київський мам. 

"Сніданок для 2 класу Школа 64 Солом‘янського району м.Києва привів мене в шок! Як це назвати бургер чи сендвіч?! Хто злизав масло і не доїв яблуко", - обурено написала жінка.


Під оригінальним постом киянки Маріни Каніковської безліч батьків виклали фото їжі, якою годують їх діток у школах та обурення жінки підтримали.Після цього у Держспоживслужбі пообіцяли реагувати на скарги та перевірити викладені факти у вказаній школі.

"Батьків просять активізуватись і наводити такі факти й в офіційних зверненнях. Зробити це так само просто як і пост. Подати можна на електронку: zvernen@kiev.dpss.gov.ua або за допомогою засобів поштового зв’язку (04053, м.Київ, вул. Некрасовська, 10/8). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (для відповіді), викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Варто додати фотодоказів", - порадили у службі.

Крім того, письмове звернення (в т.ч. електронне) повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. У електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Нагадаємо, у Києві викладачка фізкультури принижує студентів (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.