Догори
Дати відгук

У китайські шахти відправлять працювати роботів

Після десятиліть інтенсивного видобутку в цій провідній вугледобувної провінції країни зі збільшенням глибини місцевих вугільних шахт ускладнилися і умови вуглевидобутку

1 хв на прочитання24 Листопада 2020, 13:30
Поділитись:

Багата вугіллям китайська провінція Шаньсі на півночі країни заохочує свої гірничодобувні компанії використовувати роботів в якості заміни робочих на небезпечних ділянках, пише "Сіньхуа".

Після десятиліть інтенсивного видобутку в цій провідній вугледобувної провінції країни зі збільшенням глибини місцевих вугільних шахт ускладнилися і умови вуглевидобутку, що підвищило актуальність використання більш інтелектуального обладнання для зниження ризиків і підвищення ефективності.

Відповідні відомства провінції  Шаньсі випустили посібник з модернізації вугледобувного сектора та впровадили використання роботів і автоматизованого обладнання на деяких вугільних шахтах в пробному режимі.

Згідно з даними Управління промисловості та інформатизації провінції Шаньсі, використовувані в рамках деяких пілотних проектів роботи допомогли знизити рівень нещасних випадків на виробництві на 10 %. А також число робочих, зайнятих виконанням пов'язаних з небезпекою завдань, на 60%.

Співробітник названого управління Чжан Сяолей сказав, що Шаньсі продовжить просувати дослідження, розробку і застосування роботів в гірничодобувній промисловості, транспортуванні, управлінні безпекою і в аварійно-рятувальних операціях на вугільних шахтах.

Тим часом в Україні, доки Офіс президента заявляє, що вже днями шахтарі отримають 1,4 млрд грн заборгованості по зарплаті, держава встигла накопичити перед гірниками нові борги

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго