Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У Кривому Розі в школі одні батьки цькують інших та їх дітей через відмову від "шкільних поборів" (фото)

У Кривому Розі в школі одні батьки цькують інших та їх дітей через відмову від "шкільних поборів" (фото)

Одна з батьків заявила, що годувати "свиней та їх спонсорувати не збирається"

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 21:40
Одні батьки цькують інших та їх дітей через відмову від "шкільних поборів" Одні батьки цькують інших та їх дітей через відмову від "шкільних поборів"
Поділитись:

У Криворізькій загальноосвітній школі №1 між батьками одного з класів виник конфлікт на ґрунті «шкільних поборів». Частина батьків почала цькувати та принижувати тих учнів та їх родини, які з тих чи інших причин відмовляється здавати гроші на «шкільні потреби». На ситуацію звернув увагу блогер Олексій Таймурзін, який виклав скріншоти листування батьківського чату.

Судячи з листування, проблема почалася з того, що не всі батьки здали гроші на день народження вчительки. Обговорення скотилося в образи й цькування за майновою ознакою. Одна з батьків заявила: вона не хоче, щоб її дитина «сиділа за одним столом з «малозабезпеченими».

"Я за відпочинок і будь-який кіпіш для дітей нормальної половини класу. А годувати "свиней" та їх спонсорувати не збираюся", - написала вона.

 

У розгніваної матері знайшлися прихильники. Вони нарікають, що чимало батьків "тікають" з батьківських зборів, аби не обговорювати фінансові питання.

За словами блогера, на батьків чинять тиск, вимагаючи здавати гроші на свята і навіть на покупку телевізора, хоча діти вчаться вже в 11 класі.

Листування викликало бурхливе обурення у користувачів Facebook.

Незадоволеним батькам пропонують віддавати дітей в приватні школи, де роль «незаможних» приміряють на себе вже вони.

Нагадаємо, на Львівщині директорка ліцею зацькувала школярок через целюліт.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.