Догори
Дати відгук

У Кривому Розі розпочне роботу офіс Держекоінспекції

Звичайні містяни та екоактивісти сподіваються, що хоч так їм нарешті пощастить"достукатися" до екоінспекторів та залучити їх до розв'язання проблем промислового міста.

1 хв на прочитання22 Січня 2021, 17:45
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Вже незабаром, 27 січня, в Кривому Розі розпочне роботу Офіс Центрального апарату Держекоінспекції. Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив голова ДЕІ Андрій Мальований. 

Розташований він у Металургійному районі по вулиці Героїв АТО, 92.

Офіс облаштований лабораторією з сучасною технікою для інструментально-лабораторного контролю викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, поверхневих та зворотних вод, ґрунтів.

Основна спеціалізація Офісу - промислове забруднення. Адже зараз у місті, за словами представників екологічної інспекції, працює 5 підприємств, які знаходяться в лідерах у списку ТОП-100 забруднювачів Міністерства екології та природних ресурсів.

Тим часом екоактивісти та звичайні мешканці Кривого Рогу сподіваються, що "переїзд" офісу ДЕІ до їх міста допоможе розв'язати нагальні проблеми. Серед них називають забруднення повітря гірничо-збагачувальними комбінатами, знищення цінних ґрунтів через розростання кар'єрів, проблеми з водоймами, придатними для купання. 

Як стало відомо раніше, екоактивісти підозрюють, що червонокнижні рослини, які за ініціативою «АрселорМіттал Кривий Ріг» перевели з нового відвалу «Степовий-2» до столичного ботанічного саду, не прижилися та загинули.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.