Догори
Дати відгук

У КМДА пообіцяли одразу розповісти, чому вода в річці Либідь стала жовтою

Зазначається, що обстеження річки Либідь триває, оскільки КП «Плесо» є не єдиним балансоутримувачем території.

1 хв на прочитання12 Травня 2021, 11:00
У КМДА пообіцяли одразу розповісти, чому вода в річці Либідь стала жовтою У КМДА пообіцяли одразу розповісти, чому вода в річці Либідь стала жовтою
Поділитись:

На вихідних у соцмережі потрапило фото річки Либідь, яке здивувало кольором води у водоймі. Світлина  була опублікувана у Facebook-групі «Клуб коренного киевлянина» користувачем Іваном Білим і на ній вода в річці  яскраво-помаранчового кольору.

Одразу на інцидент відреагували у столичній адміністрації.  Як повідомили  у КМДА, було проведено дослідження відрізку річки, де було зафіксовано зміну кольору та можливе забруднення води. За інформацією комунального підприємства робіт, які могли б спричинити такі наслідки, не проводилося.

Фахівці лабораторії відібрали проби води для лабораторного аналізу. Про результати дослідження буде повідомлено в оперативному порядку.

Зазначається, що обстеження річки Либідь триває, оскільки КП «Плесо» є не єдиним балансоутримувачем території. Фахівці розглядають версію можливого факту несанкціонованих врізок і викидів.

Наразі, відповідно до інформації спільноти «Києве, мий», вода в річці абсолютно природного кольору:

До слова, в Україні знову забруднили питну воду та повітря на мільйони гривень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко