Догори
Дати відгук

Коли у Києві розпочнуться зимові канікули – пояснення влади

Причин для перенесення часу початку канікул немає, кажуть у міській раді.

1 хв на прочитання07 Грудня 2021, 17:05
Фото:
Depo.Кропивницький - Depo.ua Фото: Depo.Кропивницький - Depo.ua
Поділитись:

Зимові канікули для столичних школярів розпочнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно. Про це розповів депутат Київської міської ради, заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, повідомляє пресслужба Київради.

«Причин для переносу часу початку канікул немає. Завдяки ефективним протиепідеміологічним заходам в столиці вдалось зупинити зростання захворюваності на COVID-19 і вийти з червоної зони епідеміологічної небезпеки. Зараз всі 425 столичних шкіл працюють у звичайному режимі, а наші служби проводять постійний моніторинг закладів середньої освіти, контролюючи динаміку захворювання», – заявив Мондриївський.

Він зазначив, що фахівці наполегливо рекомендують максимально вакцинувати населення для безпечнішого перебігу хвороби та збереження життя.

«Київ – лідер з вакцинації в Україні. Зараз вже зроблено майже 3,2 мільйона вакцинацій, де повністю вакциновано 1,58 мільйона киян, а серед представників освітньої галузі ця цифра вже майже 97 відсотків. Вакцинація, як показує практика, полегшує перебіг хвороби та рятує життя. Як зазначають представники центральної влади, якщо в країні буде досягнуто рівень вакцинації двома дозами 70 відсотків дорослого населення можна буде скасовувати карантинні обмеження», – підкреслив Мондриївський.

Нагадаємо, що рішення про форму навчання має приймати керівник навчального закладу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.