Догори
Дати відгук

У Кличка підказали киянам, як не переплачувати за тепло

Мешканці багатоквартирних будинків у столиці можуть зекономити на опаленні через дострокове відключення від централізованого теплопостачання

1 хв на прочитання06 Березня 2020, 15:34
GreenPost GreenPost
Поділитись:

Мешканці багатоквартирних будинків у столиці можуть зекономити на опаленні через дострокове відключення від централізованого теплопостачання, яке надають КП "Київтеплоенерго" і ТОВ "Євро-Реконструкція".

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація у соцмережі, передає GreenPost.

Відповідне рішення повинні підтримати не менш як 75% мешканців, а протокол загальних зборів необхідно направити до підприємства-теплопостачальника.

Скликати та провести збори має ініціативна група у складі не менш трьох осіб. Якщо одразу не вдалося зібрати всіх мешканців на збори, то можна прийняти рішення шляхом письмового анкетування і також оформити протокол, пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Є механізм письмового доопрацювання – ви обходите сусідів, знайомите з суттю питання і пропонуєте підтримати такий крок", – розповів він.

GreenPost зазначає, що згідно з нормами чинного законодавства, орган місцевої влади може прийняти рішення про припинення опалювального сезону, коли середньодобова температура підніметься до +8°С протягом трьох діб поспіль. Проте синоптики прогнозують повернення морозів в Україну вже на наступному тижні.

Як повідомляв GreenPost, постачання газу до котелень та будинків у столиці може бути припинено через суперечку між ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" та АТ "Києівгаз", які не можуть укласти угоду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго