Догори
Дати відгук

У Кабміні розповіли, як працюватимуть школи у «червоній» зоні карантину

Умова офлайннавчання — 100 % вакцинація працівників освіти.

1 хв на прочитання06 Жовтня 2021, 15:12
Фото:
Главком Фото: Главком
Поділитись:

У найближчий час декілька областей України можуть потрапити до «червоної» зони. Дитсадки та початкова школа працюватимуть у режимі офлайн. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час нинішнього засідання уряду.

За його словами, у «червоній» зоні карантину заклади освіти працюватимуть офлайн, лише якщо 100 % працівників пройшли повний курс вакцинації.

Дитячі садочки та 1–4 класи школи продовжать працювати у звичайному, очному форматі. Але там також вимагатимуть 100-відсоткової вакцинації колективу.

За словами глави уряду, на початок цього тижня майже 81 % працівників шкіл щепилися принаймні однією дозою. Це дає змогу більшості таких закладів освіти працювати у звичайному режимі у «жовтій» зоні.

Також у «червоній» зоні карантину кінотеатри, кафе, ресторани, спортзали, театри та інші громадські місця зможуть працювати, лише якщо 100 % працівників закладу і 100 % відвідувачів повністю вакциновані.

Нагадаємо, що Шмигаль додав, що у працівників поліції та інших повноважних органів є програмний софт, завдяки якому вони перевірятимуть у відвідувачів наявність ковід-сертифікатів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost