Догори
Дати відгук

В Кабміні хочуть зупинити євроінтеграцію у сфері захисту довкілля

Активісти обурені такими діями

2 хв на прочитання07 Вересня 2020, 20:37
Поділитись:

Екоактивіст Павло Вишебаба розповів у соц мережі, що Кабмін хоче відмовитися від євроінтеграції у сфері захисту довкілля.

"Сьогодні Мінстратегрпром запропонувало зупинити імплементацію законодавства ЄС в українське, зокрема у частині захисту довкілля. Чому? "Для частини заводів [імплементація] означатиме припинення діяльності", – відверто кажуть вони. Саме так! Частина підприємств може конкурувати на ринку лише через те, що не ставить фільтри, труїть громадян, не платить за вивезення і заховання відходів, а зливає та скидає їх в найближчі ріки, на поля, топить в болотах. Такі забруднювачі не тільки знищують довкілля, вони заважають розвитку підприємств, які дотримуються екологічних стандартів і дбайливо ставляться до довкілля", - розповів активіст.

Крім того, він розповів, що такі шкідливі виробники псують здоров’я і вкорочують життя українців набагато легше та дешевше. За його словами, власникам заводів байдуже, що люди самі лікують онкологічні та алергічні захворювання, хвороби шляхів дихання та всі інші, що виникають внаслідок вдихання небезпечних речовин з підприємств.

Такі забруднювачі не тільки вкорочують тривалість життя людей, знищують екосистеми, вони заважають розвитку підприємств, які дотримуються екологічних стандартів і дбайливо ставляться до довкілля.

 

 
Багато людей погодилася з екоактивістом.
 
 
 
 
Крім того, на думку активіста, забруднювачі зобов'язані модернізуватися або звільнити місце для тих, хто готовий виконувати сучасні екологічні стандарти.
 
Павло Вишибаба закликає уряд допомогти з модернізацією та контролювати її.
"Що має робити Уряд в цій ситуації? Допомагати з модернізацієї і контролювати її, але аж ніяк не зупиняти євроінтеграційний процес – Україна і так зірвала всі дедлайни і провалює виконання Угоди про асоціацію в частині поводження з довкіллям", - закликає Вишебаба.
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.