Догори
Дати відгук

У Харкові закінчився кисень для хворих на COVID

Також у першій столиці України дуже важко потрапити у стаціонар навіть із підтвердженим діагнозом коронавірус.

1 хв на прочитання09 Квітня 2021, 14:00
У Харкові в опорних лікарнях закінчився кисень для хворих У Харкові в опорних лікарнях закінчився кисень для хворих
Поділитись:

У Харківських лікарнях для хворих на ковід не залишилося кисню. А ще у стаціонарах не працюють ліфти для пацієнтів, повідомила в ефірі політичного ток-шоу «Право на владу» волонтерка Наталія Попова

«У нас  забиті лікарні. У квартирах харків'ян є десятки концентраторів. Люди рятуються тим, що волонтери привозять їм кисень, тому що в лікарнях його немає», — сказала Попова.

Волонтерка додала, що у Харкові неможливо госпіталізувати нових хворих із коронавірусом. Ті, хто потрапив до лікарні, або опинилися там через щасливий випадок, або мали потрібні зв'язки. 

У самих стаціонарах умови не прилаштовані для пацієнтів із ковідом. У багатьох лікарнях не працюють ліфти. Заносити пацієнтів на другі-треті поверхи допомагають бійці ДСНС. Також рятувальники чергують у лікарнях, щоб відвантажувати та заносити на поверхи важкі кисневі балони. 

Як ми писали раніше, в Одесі серед городян паніка через переповнені інфекційні лікарні. Волонтери вже роздали в лікарні та приватні будинки понад 500 кисневих концентраторів для тих, кому не вистачило ліжок з киснем у стаціонарі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.