Догори
Дати відгук

У Галичі затопило лікарню з хворими на коронавірус

2 хв на прочитання24 Червня 2020, 14:29
Повінь 2020 року. Фото: Урядовий портал Повінь 2020 року. Фото: Урядовий портал
Поділитись:

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, який інспектує західні області у зв'язку з паводками, повідомив, що ситуація в регіоні критична.

За його словами, з найбільшими проблемами зіткнулись гірські райони, де постраждали дороги і мости, а доставка повітряним транспортом ускладнена погодними умовами.

«Видимість дуже обмежена, тому поки що дуже обережно наші пілоти гелікоптерами доставляють вантажі туди, куди зараз це дозволяють погодні умови. Перший гелікоптер, що несе майже 3 тонни гуманітарного вантажу, уже в дорозі і виконує свою місію», - зазначив Денис Шмигаль.

Затоплення дістались до критично важливих об'єктів соціальної інфраструктури. Зокрема, затопило лікарню, у якій були хворі на коронавірус.

«Проінспектували також рівнинну частину. Зрозуміло, що ситуація критична. Фактично, затоплення перевершує масштаб 2008 року. Затоплена районна лікарня в місті Галич, проводиться евакуація хворих. Є певні ускладнення через те, що там є захворілі на коронавірус», - повідомив Шмигаль.

Багато людей виявились відрізаними від цивілізації.

«Ми бачили зараз, що частина доріг затоплена і люди відрізані від цивілізації. Вода, хліб, продукти харчування, медикаменти — це основні речі, які ми сьогодні вже відправили вертольотом у Верховинський район», - додав він.

За словами Прем’єр-міністра, в першу чергу зараз треба рятувати життя і здоров’я людей: «Зараз головний пріоритет – це евакуація до лікарень громадян, що опинилися на затоплених територіях».

Нагадаємо, зливи, грози та шквали, які лютують на Західній Україні останніми днями, вже наробили значної шкоди. На Франківщині, до прикладу, негода зруйнувала 30 мостів і затопила села (фото, відео).

А на сьогодні ДСНС оголосила чергове штормове попередження: затопить ще десяток сіл на Буковині.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.