Догори
Дати відгук

У "Енергоатомі" назвали головний проєкт для країни в атомній сфері

1 хв на прочитання24 Листопада 2020, 19:31
Поділитись:

Перед НАЕК "Енергоатом" стоїть завдання не лише добудувати третій та четвертий енергоблоки Хмельницької АЕС, але й зробити це будівництво проєктом №1 в державі.

Таку думку висловив віцепрезидент НАЕК "Енергоатом" Герман Галущенко під час робочої наради на Хмельницькій АЕС, яка відбулась за участі очільника "Енергоатому" Петра Котіна та представників керівництва компанії.

Віцепрезидент "Енергоатому" наголосив, що компанія розглядає будівництво третього та четвертого енергоблоків як глобальний проєкт із залученням десятків провідних підприємств України: "Цей проєкт створить робочі місця для десятків тисяч українців, адже необхідно максимально локалізувати виробництво обладнання для добудови блоків на вітчизняних підприємствах, використовуючи науково-технічний потенціал, якій зберігся в Україні. Ми маємо усі передумови для того, щоб за масштабами та стратегічною важливістю цей проєкт посів перше місце в країні. Відповідним має стати й ставлення до нього всіх державних інституцій, від яких "Енергоатом" очікує всебічної підтримки".

Нагадаємо, ми вже розповідали, що атомники погрожують страйком (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.