Догори
Дати відгук

У Дніпрі врятували породіллю і немовля: жінка мала 4 невдалі вагітності і втратила 2 літра крові

Жінку за тиждень до пологів захворіла на тяжку форму коронавірусу.

1 хв на прочитання21 Квітня 2021, 16:28
У Дніпрі врятували породіллю та немовля: жінка мала чотири невдалі вагітності та втратила 2 літра крові. Фото ілюстративне У Дніпрі врятували породіллю та немовля: жінка мала чотири невдалі вагітності та втратила 2 літра крові. Фото ілюстративне
Поділитись:

Медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. Мечникова врятували вагітну жінку, яка за  тиждень до пологів захворіла на тяжку ковід-пневмонію.  Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив головний лікар медзакладу Сергій Риженко

До ковід-центру лікарні імені Мечникова потрапила мешканка Дніпра  33-річна Оля, у якої останні чотири вагітності були завмерлими та вона мала народжувати довгоочікуваного хлопчика.

За словами лікаря,  захворювання загострилося кровотечею. Породіллю довелося кесарити.  До акушерів-гінекологів у боротьбі за життя матері та дитини долучилися  реаніматологи, судинні хірурги, дитячі реаніматологи.

«Десяток лікарів, акушерок і медсестер боролися за життя мами та дитини. Ніхто не пішов додому. В Олі крововтрата становила приблизно два літри. Всю ніч возили еритроцити, плазму, кріопреципітат із Банку крові. О 7:30 ранку операцію порятунку закінчили. Мама поки в реанімації, дитина дихає», — додає Риженко.

За словами головного лікаря,  за ці місяці в ковід-центрі Мечникова народилося 55 дітей, із них 32 дівчинки та 23 хлопчики.

Нагадаємо, на Буковині від ускладнень ковіду померла вагітна лікарка-педіатр Мар’яна Малинник.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.