Догори
Дати відгук

У Дніпрі лікар розписав великоднє яйце за допомогою хірургічного робота (фото)

Також він доручив роботу прикрасити паску.

1 хв на прочитання30 Квітня 2021, 21:00
У Дніпрі практикуючий лікар у незвичний спосіб розписав писанки У Дніпрі практикуючий лікар у незвичний спосіб розписав писанки
Поділитись:

У Дніпрі лікар-гінеколог створив великодню писанку у незвичайний спосіб: використав для цього медичного робота. Про це повідомляє телеканал D1.

Хірург-гінеколог Сергій Мочайло напередодні великодніх свят вирішив розписати писанку у нетрадиційний спосіб. Для цього сів за пульт управління хірургічного робота Да Вінчі. 

 

Цей робот призначений для виконання хірургічних втручань, де потрібна ювелірна точність. Тому Мочайло не сумнівався, що із завданням розписати яйце Да Вінчі впорається. 

 

Яйця робот прикрашав рослинним орнаментом із використанням білої, зеленої, помаранчевої та червоної фарб. Після цього лікар ускладнив своєму механічному помічнику завдання. Роботу він доручив прикрасити великодню паску дрібним їстівним декором. Із цим завданням робот теж впорався. 

Раніше ми писали про те, як в Житомирі дівчина створює унікальні писанки. Вона розмальовує яйця шоколадним петриківським розписом.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.