Догори
Дати відгук

У Чорнобильській зоні проведуть інвентаризацію земель

Також під час цього визначать чіткі кордони Чорнобильського біосферного заповідника.

1 хв на прочитання21 Січня 2021, 17:38
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Найближчим часом фахівці чітко визначать зовнішні та внутрішні межі Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Про це повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження на офіційній сторінці у Facebook.

Напередодні, 20 січня, на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження «Про проведення інвентаризації земель». Воно передбачає інвентаризацію земель зони відчуження та зони безумовного обов’язкового відселення, які розташовані на території зони відчуження Іванківського та Поліського районів Київської області.

Зокрема, буде визначено місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, виявлення земель, що не використовуються або використовуються нераціонально, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру. 

Нагадаємо, що на тому ж засіданні Уряд дозволив природному парку «Кармелюкове Поділля» збільшити свою територію. Територію парку збільшать за рахунок земель Чечельницького лісового господарства.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.