Догори
Дати відгук

У Чернігові заради новорічних світлин мордували теля (фото)

Морду тварині перев'язали мотузкою, щоб теля своїми криками не бентежило запрошених на вечірку гостей.

2 хв на прочитання11 Січня 2021, 18:11
Фото: Facebook-сторінка UAnimals Фото: Facebook-сторінка UAnimals
Поділитись:

У Чернігові на новорічній вечірці, яку влаштували партнери косметичної компанії "Оріфлейм", гості заради гламурних фото знущалися з теляти. Про це повідомили зоозахисники ГО UAnimals. 

На вечірці тварину використали, як новорічну декорацію для святкових селфі та світлин. Аби теля не полохало присутніх своїм криком і не намагалося вкусити кривдників, йому перетягнули морду мотузкою. 

Яскраві фото, на яких усміхнені дівчата й жінки різко контрастують із втомленою та змученою твариною, "облетіли" інтернет й викликали шквал критики. Представники косметичною компанії не забарилися з відповіддю та у коментарях під дописом зоозахисників "відхрестилися" від скандального гуляння.

"У нас не було інформації про те, що в заході будуть використані тварини. Ми не підтримуємо будь-які неетичні дії з використанням тварин. Але ми не в змозі контролювати дії, які проводять наші партнери, які не є співробітниками компанії, у своїх приватних цілях без якого-небудь залучення з боку Оріфлейм", - виправдовується представниця компанії.

Тим часом українці різко засудили як організаторів, так і учасників новорічного дійства. Вечірку назвали негуманною та шкуродерською. А любителькам селфі порадили поїхати на ферму та допомогти доглядати за телятами. з якими потім можна сфотографуватися у природних умовах. Наприклад, на пасовиську, де тварин потрібно контролювати, випасати й прибирати за ними.

Нагадаємо, що українські екоактивісти не вперше стають на захист тварин. На початку грудня зоозахисниця Юстина Дусан створила петицію з вимогою до міської влади Києва заборонити фотопослуги з тваринами та використання їх для жебрацтва.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.