Догори
Дати відгук

У Чернігові ялинки просять зносити до воріт «Зеленбуду»

У ЖЕКів також є необхідне обладнання для переробки гілля — спеціальні причепи до тракторів.

1 хв на прочитання14 Січня 2021, 11:24
Поділитись:

Зрубана новорічна ялинка після закінчення святкування здатна бути небезпечною для довкілля, якщо її правильно не утилізувати.

Чернігівці зможуть самостійно привезти використані новорічні ялинки безпосередньо до воріт «Зеленбуду». Їх приймуть на переробку. Для цього є необхідне обладнання, спеціальний подрібнювач гілля.

Як  повідомляє пресслужба комунального підприємства,  наразі немає в планах організовувати спеціальні майданчики з приймання новорічних ялинок, як це робиться в деяких містах України. Тому що в управлінні ЖКГ не передбачено для цього окремого фінансування.

Якщо ж довезти ялинку до «Зеленбуду» проблематично, то достатньо винести її на майданчик зі сміттєбаками. У ЖЕКів також є необхідне обладнання для переробки гілля — спеціальні причепи до тракторів.

Відомо, що утилізація святкових ялинок після Нового року є величезною проблемою для екології України: більшість ялинок люди просто викидують на смітник і звалища, де їх потім спалюють і шкодять таким чином навколишньому середовищу.

GreenPost уже писав про те, куди і де можна утилізувати ялинки у столиці.  А в Одесі старі ялинки міняють на цукерки.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко