Догори
Дати відгук

«Центренерго» буде купувати вугілля в Ахметова за кредитні кошти

Про це повідомили у Міненерго

1 хв на прочитання13 Липня 2020, 15:31
Поділитись:

ДТЕК "Енерго" буде продавати ПАТ "Центренерго" вугілля без посередників за ціною, прив'язаною до імпортного паритету. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики.

"Міністерство енергетики за дорученням президента Володимира Зеленського завершило медіацію між представниками вугледобувних підприємств та ПАТ "Центренерго". Результатом складних переговорів стало укладення контракту про відновлення постачання українського вугілля на ТЕС державної генеруючої компанії "Центренерго", - сказано в повідомленні.

Для відновлення роботи державних і приватних шахт, а також своєчасного розрахунку за вугілля з боку Центренерго залучені державні банки Укргазбанк та Ощадбанк.

"Сторони досягли попередніх домовленостей про відкриття кредитної лінії для Центренерго. Отримання кредитних коштів дозволить Центренерго розширити закупівлі вітчизняного вугілля. Відповідно, шахти, які зараз перебувають у вимушеному простої, відновлять видобуток, а гірники зможуть повернутися до роботи. Гарантії відновлення роботи держшахтами були отримані від вугледобувних підприємств", - підкреслили в Міненерго.  

Тим часом, в ДТЕК заявляють, що їхнє вугілля на 20% дешевше за державне.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost