Догори
Дати відгук

Три тонни кисню на добу витрачає Южноукраїнська міська лікарня, що на Миколаївщині

В середньому протягом доби заклад витрачає три тонни кисню.

1 хв на прочитання14 Січня 2021, 12:43
Фото: Суспільне Фото: Суспільне
Поділитись:

Понад 200 літрів кисню за хвилину використовує реанімаційне відділення комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». 

Як пише Суспільне, реанімаційне відділення лікарні розраховане на шість ліжок. У середньому протягом доби заклад витрачає три тонни кисню. Станом на 14 січня,  в Миколаївській області зареєстровано 490 нових випадків COVID-19, що на 29 більше, ніж було виявлено за попередню добу. Хворих на COVID-19 у Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні почали приймати з вересня 2020 року. 

За словами лікаря-анестезіолога Андрія Коваленка, відділення заповнене постійно. Один із хворих у відділені заінтубований, інші — на великих потоках кисню.

Відділення для хворих на COVID-19 організували на порожньому поверсі. Розраховане воно на 24 ліжка, 20 кисневих точок. Лікуються тут лише пацієнти із підтвердженим діагнозом коронавірус. 

Хворі із підозрою на коронавірус перебувають в інфекційному відділенні. Тут кисневих точок немає, заміняють концентраторами. Загалом 40 ліжок.

Кисень до лікарні подається з циліндрів із рідким киснем. Мають балони і з газоподібним киснем, втім, зі слів агентки з постачання Анастасії Журавльової, його витрата більша.

«Кисень газоподібний витрачається набагато більше. Шість балонів нам вистачає лише на 30 хвилин роботи. За нинішніх витрат нам шість циліндрів вистачає на добу», — розповіла Анастасія Журавльова.

Відомо, що кількість нових випадків COVID-19 за добу в Україні знову повзе вгору. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.