Догори
Дати відгук

Total відмовився шукати нафту у Мексиканській затоці та сплатить штраф

1 хв на прочитання22 Березня 2020, 13:31
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Французькій енергоконцерн  Total SA відмовився від своїх прав на розвідку і видобуток нафти в глибоководному блоці, який розташовано у південній частині Мексиканської затоки. Про це повідомляє GreenPost із посиланням на Reuters.

Нафтовий регулятор Мексики 20 березня затвердив прохання Total SA повернути блок, якій вона отримала в 2016 р після перемоги на аукціоні. Концерн пояснив своє рішення через незадовільні результати пошукового буріння до теперішнього часу.

Втім, за рішенням мексиканського держрегулятору, Total доведеться сплатити штраф у розмірі 21,2 млн доларів США за невиконання мінімальних інвестиційних зобов'язань на геологорозвідувальні роботи, які були взяти під час участі в аукціоні.

Total, оператор проекту, виграв права на освоєння цієї ділянки в консорціумі, в який також входив нафтогазовий концерн США ExxonMobil.

Мексиканські Hokchi Energy і американська Talos Energy також відмовилися від прав на розвідку морських нафтогазових блоків в Мексиці після отримання прав на дослідження в 2013 р.

Як повідомляв GreenPost, норвезька компанія Equinor, один з найбільших світових  нафтогазовидобувачів, згортає пошук родовищ на дні Великої Австралійської затоки.

Рішення прийнято після комплексного аналізу власного портфелю геологорозвідувальних робіт. Equinor прийшла до висновку, що потенціал цього проекту не є комерційно конкурентним у порівнянні з іншими геологорозвідувальними можливостями компанії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго