Догори
Дати відгук

ТОП-5 лідерів серед областей з використання зеленої енергетики в Україні

У III кварталі домашні СЕС з'явились ще майже на 2000 приватних будинках. 

1 хв на прочитання28 Жовтня 2020, 10:53
Поділитись:

В Україні все більше домогосподарств надають перевагу енергетичній незалежності та "зеленій", безпечній для навколишнього середовища, енергетиці. Більшає відновлюваних джерел електроенергії, і вже є лідери серед регіонів України, мешканці яких встановили найбільше сонячних електростанцій.

Так, станом на 1 жовтня 2020 року домогосподарства в Україні встановили 27 623 сонячних електростанцій загальною потужністю 712 МВт. Починаючи з 2015 року, домогосподарства інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро, передає Енергореформа. Лідерами серед областей з використання альтернативної генерації є: Дніпропетровська, Тернопільська, Київська, Івано-Франківська та Закарпатська.

У липні-вересні 2020 року домогосподарства в Україні встановили сонячні електростанції загальною потужністю 53 МВт (+8%). У III кварталі домашні СЕС з'явились ще майже на 2000 приватних будинках. 

У першому півріччі 2020 року до операторів систем розподілу (ОСР) "ДТЕК мережі" було підключено 1330 нових приватних сонячних електростанцій.  

Як відомо, Tesla починає поставки в Європу електромобілів китайської збірки.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.