Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Tesla випустила мільйонний електричний автомобіль

Власник компанії Ілон Маск повідомив про досягнення у виробництві електрокарів Tesla

1 хв на прочитання10 Березня 2020, 16:25 121
Поділитись:

Відомий виробник електромобілів повідомив про те, що з конвеєру зійшла мільйонна Tesla. Як інформує GreenPost, про це повідомив власник та засновник компанії Ілон Маск в своєму Twitter.

Мільйонним електрокаром став червоний Model Y з чорним дахом, поставки якого заплановано почати цього місяця у США. На честь досягнення було зроблено загальне фото робітників заводу.

Tesla

Це важливий момент для виробника, який народився в 2003 р., роблячи ставку на майбутні технології та екологію. І.Маск не помилився, адже зараз саме електромобілі стають актуальнішими за авто з ДВС.

Першим електрокаром компанії був Tesla Roadster, який почав продаватись в 2008 р. За 12 років модельний ряд виробника розширився до п’яти моделей. До Roadster приєднались Model S, Model X, Model 3, Model Y.

Зараз світ очікує появу другого покоління родстеру, який у вигляді прототипу претендує на звання найшвидшого електрокару. До того ж в компанії показали свій перший електричний пікап Cybertruck, який теж планується поставити на конвеєр.

Варто зазначити, що у січневому звіті про прибутки компанія Tesla заявила, що намагається випустити більш ніж 500 тис. автомобілей по всьому світу в 2020 р.

Нагадаємо, що кількість електромобілів у світі сягнула рекордних восьми мільйонів. Найбільше електромобілів знаходиться в Китаї, де їх кількість сягає 3,8 млн. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.