Догори
Дати відгук

Також містить нікотинову кислоту: який овоч змусить вас кинути курити

Потрібно його їсти регулярно.

2 хв на прочитання31 Травня 2023, 13:46
Поділитись:

Куріння – небезпечна залежність, оскільки йде звикання, та був постійне збільшення дози – спочатку 5-7 сигарет щодня, потім 20 і більше. Це не тільки добровільне отруєння себе, оскільки тютюновий дим, має у своєму складі шкідливі речовини (чадний газ, вуглекислота, аміак тощо), а й негативний вплив на оточуючих.

Відмовитися від куріння можна ще й через шкоду власному здоров’ю. Крім зовнішніх показників (явно виражені зморшки на обличчі, жовтизна зубів, сіруватий відтінок шкіри), викурена сигарета завдає шкоди всім системам організму людини. Ви наражаєте себе на ризик виникнення таких хвороб: ішемічна хвороба серця, гіпертонія, рак легень і тд.

Тому зараз варто задуматися про своє здоров’я та ваших близьких. Адже навіть “одноразові”, які стали дуже модними, особливо серед молодих людей, мають такий самий негативний вплив на організм. 

Експерти з'ясували, що що один дуже популярний овоч володіє чудодійними властивостями, а саме - може змусити курців кинути палити. Дізнайтеся, що це за продукт і яким чином він може це зробити. 

За словами фахівців, баклажан багатий на нікотинову кислоту  і серед інших овочів займає позицію лідера за цим показником. Він є джерелом речовин, які  покращують роботу нервової системи та знімають напругу, що часто виникає від відмови від згубної звички.

Вони стверджують, що цей овоч може чинити ефективніший вплив, ніж нікотиновий пластир. Але отримати максимум користі ви зможете, якщо будете щоденно його споживати. Порції при цьому повинні бути помірними.

Наукові дані показують, що в одній сигареті міститься 1000 мкг нікотину, а у  10 грамах баклажана є 1 мкг.

Окрім того, баклажани мають багато клітковини, вітаміни B1 та B6 та калій, мідь, магній та марганець. 

До слова, деякі види м’яса можуть спричинити «глибоку» втрату зору.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.