Догори
Дати відгук

Святкування Всесвітнього Дня Землі у ДП «Одеський порт» (фото)

На території підприємства були висаджені акації, ялівці, півонії та створені нові квітники.

1 хв на прочитання22 Квітня 2021, 18:28
Поділитись:

 22 квітня стартувала акція «Посади своє дерево». На території підприємства були висаджені акації, ялівці, півонії та створені нові квітники. Додатково екологи підготували листівки задля підтримки екосвідомості людей і пригощали всіх активістів солодощами, створеними спеціально до Всесвітнього Дня Землі.

Ініціативу у проведенні святкування проявив відділ охорони навколишнього середовища ДП «Одеський порт», приєдналися працівники ОФ ДП «АМПУ», також запрошені всі охочі для озеленення території, тому що для природи не існує кордонів, вона єдина та рідна для нас усіх. 

Підтримали акцію Первинна професійна спілка Одеського порту, саджанці закуплені в розпліднику декоративних рослин «Садпроект» (https://sadproekt.com.ua/). Також слід відмітити організатора   акції,  еколога ДП "Одеський порт" Альону Бабулаченко та співробітницю АМПУ, яка буде доглядати за рослинами, Нілу Сєніну. Завдяки  їхнім зусиллям була організована акція, до якоі   GreenPost мав змогу долучитись.

Метою акції є формування нового, не споживчого, ставлення до довкілля, екологічної культури населення, виховання відповідальності кожного за збереження багатства й краси природи та захисту зелених насаджень.

Захистимо й очистимо нашу планету разом!

Нагадаємо, сьогодні  світ відзначає найважливіше екологічне свято  — День Землі.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost