Догори
Дати відгук

Світовий банк купить Україні вакцину проти коронавірусу

Відповідні переговори проводяться між радою виконавчих директорів Світового банку та урядом України з грудня 2020 року. В межах підготовки проєкту буде врахована впроваджена стратегія проведення вакцинації.

1 хв на прочитання21 Січня 2021, 12:03
Поділитись:

Світовий банк виділить Україні допомогу в розмірі майже 2,5 млрд грн на закупівлю вакцини проти коронавірусу. Про це повідомила заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова.

«Україна отримає кошти на закупівлю вакцин від Covid-19. Таку допомогу надає Світовий банк. Майже 2,5 млрд грн планується виділити для нового проєкту «Екстрене реагування на Covid-19 та вакцинацію в Україні», — сказала вона.

Відповідні переговори проводяться між радою виконавчих директорів Світового банку й урядом України з грудня 2020 року. В межах підготовки проєкту буде врахована впроваджена стратегія проведення вакцинації.

Тим часом більшість українців не планує робити щеплення від коронавірусу, навіть якщо вакцинація буде безкоштовною.

Згідно з даними опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг із 14 до 16 січня 2021 року, 56 % громадян країни не готові робити щеплення, якщо вакцина буде доступною в аптеках. За умови, що щеплення буде безкоштовним, готові вакцинуватись 43 % (не готові — 52 %). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.