Догори
Дати відгук

Степанов виправдався за вакцину проти коронавірусу

На думку Максима Степанова, розмови в інформаційному просторі про низьку ефективність закупленої Україною вакцини проти коронавірусу — це злісна маніпуляція.

1 хв на прочитання14 Січня 2021, 11:50
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Україна веде перемовини з усіма виробниками вакцин проти COVID-19 та не буде обмежуватися лише китайською Sinovac, яка показала незадовільні результати. Про це 14 січня під час щоденного брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

«Це не той випадок, коли можливо маніпулювати та спекулювати на здоров'ї громадян, на страху за здоров’я та життя», — сказав Степанов і закликав експертів і політиків припинити маніпулювати питанням закупівлі вакцини проти COVID.

Втім, сам міністр так і не зумів пояснити конкретно, якою ж вакциною будуть прищеплювати українців під час масової вакцинації, котра розпочнеться вже у лютому.

За словами очільника МОЗ, Україна  як почала вести перемовини у травні минулого року з усіма провідними компаніями-розробниками вакцини від ковід, так і веде перемовини досі.

Нагадаємо, що виправдовуватися та намагатися пояснити ситуацію Максима Степанова змусила ситуація навколо китайської вакцини Sinovac Biotech. Її результати виявилися меншими за необхідні 70 %.

Як стало відомо раніше, доза вакцини CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech для українців становитиме 504 гривні. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.