Догори
Дати відгук

Степанов похвалився позитивною динамікою одужання від COVID, але у світової спільноти інші дані

У світовому антирейтингу країн, у яких коронавірус лютує найбільше, Україна посідає 10-те місце, а у рейтингу країн Європи - 4-те.

2 хв на прочитання07 Грудня 2020, 10:42
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

За минулий тиждень в Україні вперше з кінця серпня зафіксовано зниження кількості нових випадків зараження COVID-19. А ще рівень летальності від COVID-19 в Україні становить 1,7 відсотка, повідомив на щоденному брифінгу 7 грудня міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Кількість нових випадків захворювання знизилась майже на 7,5 тисяч. Минулого тижня у медичні заклади було госпіталізовано на 1,5 тисячі менше осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19. Рівень летальності від COVID-19 в Україні становить 1,7%. Цей показник майже вдвічі менший, ніж в Польщі та приблизно втричі нижчий, ніж у Франції та Великобританії", - навів оптимістичні цифри Степанов.

Він також додав, що сьогоднішні результати - наслідок "карантину вихідного дня". Хоча, ще на минулому тижні очільник МОЗ на ранковому брифінгу заявляв, що карантин, запропонований профільним міністерством і введений Кабміном, очікуваних результатів не дав.

Тим часом у порівнянні з іншими країнами світу ситуація зі смертністю від коронавірусу та його розповсюдженням в Україні значно не покращилася. Наша держава залишається одним зі світових лідерів за швидкістю поширення COVID. У антирейтингу Україна знаходиться на 10-му місці й поступається Італії, Великобританії та Німеччині, які вже ввели безпрецедентні заходи безпеки. 

До слова, за останню добу в світі діагностували 534 тисяч нових випадків інфікування коронавірусом. 7 537 пацієнтів не змогли здолати недугу та померли. 

Як ми писали раніше, за останню добу, згідно офіційно оприлюдненої статистики, кількість хворих на коронавірус різко знизилася. Найбільше випадків нових інфікувань зафіксували в Дніпропетровській та Одеській областях, а також у столиці. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.